Signováno vlevo dole. Vzadu autorský štítek.
Narodil se 5. 10. 1924 ve Vyškově nad Tisou a zemřel 25. 6. 1986 v Praze.
Studoval u prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze. Zabýval se realistickou krajinomalbou. Účastnil se různých výtvarných akcí a přehlídek, které se vázaly k husitskému hnutí. Člen JUV v Praze. Zastoupen ve sbírkách Husitského muzea v Táboře.
Technika: Pastel
Výška: 30 cm, šířka: 57,5 cm, rámování: 49 x 75 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 21.06.2020 22:36
Dosažená cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
1 200 Kč | 21.6.2020 22:31:20 |