92. Drak

Autor: Jan Kutálek

Kategorie: Keramika

Keramika trojhlavého draka, červeně glazovaná, návrh Jan Kutálek, značeno model č. 1523, nepoškozeno
Výška: 21,6 cm, šířka: 18,5 cm, hloubka: 6 cm

Konec aukce: 23.11.2020 19:39

Dosažená cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (11)

3 500 Kč23.11.2020 19:34:57 (limit 14.11.2020 05:58:49)
3 300 Kč23.11.2020 19:34:57
3 100 Kč23.11.2020 19:30:42 (limit 14.11.2020 05:58:49)
2 900 Kč23.11.2020 19:30:42
2 700 Kč23.11.2020 17:00:15 (limit 14.11.2020 05:58:49)
2 500 Kč23.11.2020 17:00:15
2 300 Kč22.11.2020 10:36:52 (limit 14.11.2020 05:58:49)
2 100 Kč22.11.2020 10:36:52
1 900 Kč22.11.2020 10:36:44 (limit 14.11.2020 05:58:49)
1 700 Kč22.11.2020 10:36:44
1 500 Kč14.11.2020 05:58:49 (limit 14.11.2020 05:58:49)