Keramika trojhlavého draka, červeně glazovaná, návrh Jan Kutálek, značeno model č. 1523, nepoškozeno
Výška: 22,5 cm
Konec aukce: 03.11.2025 20:52
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
| 1 500 Kč | 25.10.2025 20:39:56 |