Signováno vlevo, vzadu věnování.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 24,5 cm, šířka: 34 cm, rámování: 30,5 x 40 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 21.06.2020 20:16
Dosažená cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
1 400 Kč | 28.5.2020 09:57:14 |