Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 64 cm, šířka: 81 cm, rámování: 77 x 94,5 cm
Konec aukce: 03.08.2020 20:22
Dosažená cena: 26 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 700 Kč
Seznam příhozů (49)