117. Do I Believe?

Autor: Milan Knížák

Signováno a datováno vzadu. Rámováno v paspartě, zaskleno.
Narodil se v Plzni roku 1940. Studoval nejprve obor výtvarná výchova na pedagogické fakultě v Praze a poté AVU, ale obě školy opustil. Kromě své volné tvorby působil jako rektor pražské AVU a ředitel NG. Působí jako výtvarník, hudebník a performer.
Technika: Autorský tisk
Výška: 29,7 cm, šířka: 21,1 cm, rámování: 46,1 x 36,2 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 30.11.2020 20:11

Dosažená cena: 30 500 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Seznam příhozů (39)

12 200 Kč30.11.2020 19:18:57 (limit 30.11.2020 18:27:08)
11 700 Kč30.11.2020 19:18:57
11 200 Kč30.11.2020 19:18:42 (limit 30.11.2020 18:27:08)
10 700 Kč30.11.2020 19:18:41
10 200 Kč30.11.2020 19:04:56 (limit 30.11.2020 18:27:08)
9 900 Kč30.11.2020 19:04:56
9 600 Kč30.11.2020 19:02:10 (limit 30.11.2020 18:27:08)
9 300 Kč30.11.2020 19:02:09
9 000 Kč30.11.2020 18:24:25 (limit 30.11.2020 18:24:25)