Signováno vpravo dole, datováno 2010.
Narodil se v Praze roku 1949.
Studoval pražskou AVU u profesora Smetany. Kromě volné tvory působí také jako pedagog.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč
Narodil se v Praze roku 1949.
Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 80 cm, rámování: 103,8 x 82,8 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 21.06.2020 18:16
Dosažená cena: 30 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (53)