Signováno vlevo nahoře. Plná malba, bez prasklin.
Technika: Malba na porcelánu
Výška: 20,6 cm, šířka: 16 cm, rámování: 23,7 x 19,1 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 21.06.2020 19:12
Dosažená cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč