Josef Fojtík 9.8.1890, Žďáry u Rakovníka - 5.5.1966 Praha, byl český sochař a výtvarný pedagog.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 73 cm, šířka: 72,5 cm, rámování: 79 x 79 cm
Konec aukce: 21.06.2020 20:59
Dosažená cena: 7 400 Kč
Vyvolávací cena: 3 600 Kč
Seznam příhozů (18)