Věra Vovsová (11. srpna 1912, Běstvina, Rakousko-Uhersko – 31. srpna 1998, Nasavrky, Česko) byla česká akademická malířka. Většinu svého života strávila ve městě Pardubice, kde našla inspiraci pro mnohé z jejich obrazů. Malovala nejraději květiny, ale také zátiší nebo obrazy z cest. V Nasavrkách namalovala sérii obrazů sadu Kaštanka.
Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 50 cm, šířka: 23 cm, rámování: 55 x 28 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 07.06.2021 19:37
Dosažená cena: 13 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Seznam příhozů (23)