59. Bodlák

Autor: Věra Vovsová

Technika: Olej na kartonu
Výška: 90 cm, šířka: 30 cm, rámování: 101,5 x 41 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 29.09.2025 19:22

Dosažená cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (7)

3 000 Kč29.9.2025 19:17:55
2 800 Kč29.9.2025 19:16:22
2 600 Kč29.9.2025 19:13:56
2 400 Kč29.9.2025 19:09:25
2 200 Kč29.9.2025 19:06:36
2 000 Kč29.9.2025 19:02:13
1 800 Kč29.9.2025 18:57:34