Signováno vlevo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 60 cm, šířka: 60 cm, rámování: 72 x 72 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 21.08.2023 18:41
Dosažená cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč