Signováno vpravo dole, k dílu je autorský certifikát.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 29,5 cm, šířka: 29,7 cm, rámování: 36,3 x 36,3 cm
Konec aukce: 22.07.2024 19:37
Dosažená cena: 22 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (47)