82. Nerežišća v bouři

Autor: Boris Jirků

Signováno vpravo dole, k dílu je autorský certifikát.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 29,5 cm, šířka: 29,7 cm, rámování: 36,3 x 36,3 cm

Konec aukce: 22.07.2024 19:37

Dosažená cena: 22 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (47)

15 100 Kč18.7.2024 07:39:29
15 000 Kč18.7.2024 07:39:29 (limit 7.7.2024 18:57:46)
14 600 Kč18.7.2024 07:39:25 (limit 7.7.2024 18:57:46)
14 100 Kč18.7.2024 07:39:25
13 600 Kč11.7.2024 04:53:07 (limit 7.7.2024 18:57:46)
13 100 Kč11.7.2024 04:53:07
12 600 Kč11.7.2024 04:52:59 (limit 7.7.2024 18:57:46)
12 100 Kč11.7.2024 04:52:59
11 600 Kč11.7.2024 04:52:52 (limit 7.7.2024 18:57:46)
11 100 Kč11.7.2024 04:52:52
10 600 Kč8.7.2024 13:59:20 (limit 7.7.2024 18:57:46)
10 100 Kč8.7.2024 13:59:20
9 800 Kč7.7.2024 18:57:38
9 500 Kč5.7.2024 12:41:25
9 200 Kč3.7.2024 21:29:55