Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, číslováno.
Technika: Serigrafie
Výška: 15,5 cm, šířka: 23,5 cm, rámování: 43 x 34 cm
Konec aukce: 19.08.2024 18:07
Dosažená cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč