66. Manželské dialogy

Autor: Boris Jirků

Kategorie: Grafiky

Signováno vpravo dole.
Technika: Serigrafie
Výška: 23 cm, šířka: 30 cm, rámování: 39 x 44 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 29.09.2025 19:05

Dosažená cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

2 500 Kč6.9.2025 06:52:49