Signováno PD.
Technika: Serigrafie
Výška: 27 cm, šířka: 40,6 cm, rámování: 49,3 x 59,2 cm
Konec aukce: 02.03.2026 18:59
Aktuální cena: 3 000 Kč
Zbývá: 5d 7h 3m 27s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč