Signováno vpravo dole.
Technika: Akryl/pastel na sololitu
Výška: 18 cm, šířka: 27 cm, rámování: 38 x 47 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:45
Dosažená cena: 19 000 Kč
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
| 19 000 Kč | 9.12.2025 14:57:37 |