46. Rovnováha dne

Autor: Boris Jirků

Signováno vpravo dole.
Technika: Akryl/pastel na sololitu
Výška: 18 cm, šířka: 27 cm, rámování: 38 x 47 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:45

Dosažená cena: 19 000 Kč

Vyvolávací cena: 19 000 Kč

19 000 Kč9.12.2025 14:57:37