Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, číslováno - 8/15.
Technika: Serigrafie
Výška: 19,6 cm, šířka: 29 cm, rámování: 38,2 x 46 cm
Konec aukce: 19.08.2024 18:42
Dosažená cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč