Signováno vpravo dole, k dílu bude přiložen autorský certifikát pravosti.
Technika: Olej na překližce
Výška: 30,2 cm, šířka: 29 cm, rámování: 51,5 x 50 cm
Konec aukce: 06.05.2024 19:47
Dosažená cena: 30 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (43)