Signováno vpravo dole.
Technika: Serigrafie
Výška: 20 cm, šířka: 29,5 cm, rámování: 39 x 47 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 09.12.2025 21:51
Dosažená cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (3)
| 2 900 Kč | 9.12.2025 21:46:41 |
| 2 700 Kč | 9.12.2025 20:00:19 |
| 2 500 Kč | 27.11.2025 03:13:03 |