230. Manželské dialogy

Autor: Boris Jirků

Kategorie: Grafiky

Signováno vpravo dole.
Technika: Serigrafie
Výška: 20 cm, šířka: 29,5 cm, rámování: 39 x 47 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 09.12.2025 21:51

Dosažená cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (3)

2 900 Kč9.12.2025 21:46:41
2 700 Kč9.12.2025 20:00:19
2 500 Kč27.11.2025 03:13:03