215. Sladký život

Autor: Boris Jirků

Kategorie: Grafiky

Signováno vpravo dole.
Technika: Serigrafie
Výška: 16 cm, šířka: 24 cm, rámování: 36,5 x 44 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 19.01.2026 21:34

Dosažená cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

2 500 Kč16.1.2026 09:25:36