Signováno vpravo dole.
Technika: Serigrafie
Výška: 16 cm, šířka: 24 cm, rámování: 36,5 x 44 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 19.01.2026 21:34
Dosažená cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
| 2 500 Kč | 16.1.2026 09:25:36 |