Signováno vpravo dole.
Technika: Serigrafie
Výška: 20 cm, šířka: 30 cm, rámování: 39 x 47 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 29.09.2025 21:11
Dosažená cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (2)
| 2 700 Kč | 29.9.2025 19:10:04 |
| 2 500 Kč | 18.9.2025 16:29:32 |