190. Manželské dialogy

Autor: Boris Jirků

Kategorie: Grafiky

Signováno vpravo dole.
Technika: Serigrafie
Výška: 20 cm, šířka: 29 cm, rámování: 38,5 x 46,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 19.01.2026 21:09

Dosažená cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (3)

2 900 Kč19.1.2026 20:58:52
2 700 Kč19.1.2026 20:47:35
2 500 Kč19.1.2026 19:26:44