134. Rozmluva

Autor: Boris Jirků

Signováno vpravo dole.
Technika: Akryl/pastel na sololitu
Výška: 66 cm, šířka: 85 cm, rámování: 75,5x 95,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 20:13

Dosažená cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 40 000 Kč

40 000 Kč17.11.2025 15:32:57