Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno.
Technika: Serigrafie
Výška: 23,3 cm, šířka: 16,2 cm, rámování: 43 x 34 cm
Konec aukce: 20.08.2024 19:50
Dosažená cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč