Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 31,5 cm, šířka: 22,5 cm, rámování: 44,5 x 35 cm
Konec aukce: 09.12.2025 22:23
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč