Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 33,5 cm, šířka: 44 cm, rámování: 53 x 63 cm
Konec aukce: 21.06.2020 18:30
Dosažená cena: 8 800 Kč
Vyvolávací cena: 3 200 Kč