16. Kočka

Autor: A. Heyer

Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 33,5 cm, šířka: 44 cm, rámování: 53 x 63 cm

Konec aukce: 21.06.2020 18:30

Dosažená cena: 8 800 Kč

Vyvolávací cena: 3 200 Kč

Seznam příhozů (23)

4 600 Kč5.6.2020 18:23:32
4 400 Kč5.6.2020 06:07:53
4 200 Kč30.5.2020 16:15:01
4 000 Kč30.5.2020 10:10:28
3 800 Kč30.5.2020 09:22:21
3 600 Kč29.5.2020 18:27:18
3 400 Kč29.5.2020 16:42:03
3 200 Kč25.5.2020 10:26:29