10. Spící pejsek

Autor: A. Heyer

Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 60,5 cm, šířka: 80 cm, rámování: 90 x 112 cm

Konec aukce: 30.11.2020 18:09

Dosažená cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Seznam příhozů (42)

12 200 Kč12.11.2020 11:36:27
12 000 Kč12.11.2020 11:36:27 (limit 12.11.2020 10:45:36)
11 700 Kč12.11.2020 11:36:24 (limit 12.11.2020 10:45:36)
11 200 Kč12.11.2020 11:36:24
10 700 Kč12.11.2020 10:45:25
10 200 Kč12.11.2020 06:52:30
10 000 Kč12.11.2020 06:52:30 (limit 11.11.2020 16:53:15)
9 900 Kč12.11.2020 06:52:27 (limit 11.11.2020 16:53:15)
9 600 Kč12.11.2020 06:52:27
9 300 Kč12.11.2020 06:52:24 (limit 11.11.2020 16:53:15)
9 000 Kč12.11.2020 06:52:24
8 700 Kč11.11.2020 16:53:09
8 400 Kč11.11.2020 07:05:16
8 100 Kč11.11.2020 06:46:07
7 800 Kč10.11.2020 04:54:59