89. Lokomotiva - velký formát

Autor: Vilém Kreibich

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 72,7 cm, šířka: 101 cm, rámování: 88,6 x 116,5 cm

Konec aukce: 11.12.2023 20:52

Dosažená cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (94)

28 000 Kč11.12.2023 19:52:28 (limit 11.12.2023 18:54:18)
27 500 Kč11.12.2023 19:52:28
27 000 Kč11.12.2023 19:52:26 (limit 11.12.2023 18:54:18)
26 500 Kč11.12.2023 19:52:26
26 000 Kč11.12.2023 19:52:22 (limit 11.12.2023 18:54:18)
25 500 Kč11.12.2023 19:52:22
25 000 Kč11.12.2023 19:52:18 (limit 11.12.2023 18:54:18)
24 500 Kč11.12.2023 19:52:18
24 000 Kč11.12.2023 19:49:38 (limit 11.12.2023 18:54:18)
23 500 Kč11.12.2023 19:49:38
23 000 Kč11.12.2023 19:49:35 (limit 11.12.2023 18:54:18)
22 500 Kč11.12.2023 19:49:35
22 000 Kč11.12.2023 19:49:31 (limit 11.12.2023 18:54:18)
21 500 Kč11.12.2023 19:49:31
21 000 Kč11.12.2023 19:49:28 (limit 11.12.2023 18:54:18)