Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 72,7 cm, šířka: 101 cm, rámování: 88,6 x 116,5 cm
Konec aukce: 11.12.2023 20:52
Dosažená cena: 50 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (94)