70. Parní lokomotivy

Autor: Vilém Kreibich

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 39 cm, šířka: 42,5 cm, rámování: 48 x 53,5 cm

Konec aukce: 06.12.2021 19:09

Dosažená cena: 67 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (85)

8 400 Kč14.11.2021 16:54:41 (limit 13.11.2021 14:00:56)
8 100 Kč14.11.2021 16:54:41 (limit 14.11.2021 16:54:41)
7 800 Kč13.11.2021 11:29:22
7 500 Kč13.11.2021 11:29:19 (limit 12.11.2021 12:38:14)
7 400 Kč13.11.2021 11:29:19
7 100 Kč12.11.2021 13:05:18 (limit 12.11.2021 12:38:14)
6 800 Kč12.11.2021 13:05:18
5 800 Kč12.11.2021 13:05:02 (limit 12.11.2021 12:38:14)
5 500 Kč12.11.2021 13:05:02
3 500 Kč12.11.2021 12:38:14 (limit 12.11.2021 12:38:14)