Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 39 cm, šířka: 42,5 cm, rámování: 48 x 53,5 cm
Konec aukce: 06.12.2021 19:09
Dosažená cena: 67 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (85)