70. Parní lokomotivy

Autor: Vilém Kreibich

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 39 cm, šířka: 42,5 cm, rámování: 48 x 53,5 cm

Konec aukce: 06.12.2021 19:09

Dosažená cena: 67 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (85)

52 000 Kč6.12.2021 17:17:55
51 000 Kč6.12.2021 17:12:33 (limit 6.12.2021 16:39:04)
50 000 Kč6.12.2021 17:12:33
49 500 Kč6.12.2021 17:12:29 (limit 6.12.2021 16:39:04)
49 000 Kč6.12.2021 17:12:29
48 500 Kč6.12.2021 17:12:26 (limit 6.12.2021 16:39:04)
48 000 Kč6.12.2021 17:12:26
47 500 Kč6.12.2021 16:39:04 (limit 6.12.2021 16:39:04)
47 000 Kč6.12.2021 16:39:04 (limit 6.12.2021 16:00:38)
45 500 Kč6.12.2021 16:00:25
45 000 Kč6.12.2021 16:00:17 (limit 29.11.2021 14:48:15)
45 000 Kč6.12.2021 16:00:17 (limit 6.12.2021 16:00:17)
35 500 Kč6.12.2021 09:38:50 (limit 29.11.2021 14:48:15)
35 000 Kč6.12.2021 09:38:50
34 500 Kč6.12.2021 09:38:45 (limit 29.11.2021 14:48:15)