10. Lokomotiva - velký formát

Autor: Vilém Kreibich

Narozen 6. 1. 1884 ve Zdicích a zemřel 27. 11. 1955 v Praze. Malíř v Praze, žák akademie výtvarného umění v Praze u prof. Schwaigra. Tvoří figurální malby, podobizny, se zálibou zobrazuje lokomotivy a ruch nádraží.
Signováno vpravo dole, na zadní straně autorský štítek, originál, znalecký posudek
Technika: Olej na kartonu
Výška: 99 cm, šířka: 120 cm, rámování: 117 x 137 cm

Konec aukce: 21.06.2020 18:22

Dosažená cena: 124 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (75)

33 000 Kč3.6.2020 09:00:36 (limit 28.5.2020 21:35:54)
32 500 Kč3.6.2020 09:00:36
30 500 Kč3.6.2020 09:00:23 (limit 28.5.2020 21:35:54)
30 000 Kč3.6.2020 09:00:23
28 700 Kč1.6.2020 11:12:22 (limit 28.5.2020 21:35:54)
28 200 Kč1.6.2020 11:12:22
27 700 Kč1.6.2020 11:12:17 (limit 28.5.2020 21:35:54)
27 200 Kč1.6.2020 11:12:17
26 700 Kč1.6.2020 11:12:13 (limit 28.5.2020 21:35:54)
26 200 Kč1.6.2020 11:12:13
25 700 Kč31.5.2020 14:30:21 (limit 28.5.2020 21:35:54)
25 200 Kč31.5.2020 14:30:21
20 200 Kč29.5.2020 12:23:01 (limit 28.5.2020 21:35:54)
19 700 Kč29.5.2020 12:23:01
19 200 Kč29.5.2020 12:22:52 (limit 28.5.2020 21:35:54)