Narozen 6. 1. 1884 ve Zdicích a zemřel 27. 11. 1955 v Praze. Malíř v Praze, žák akademie výtvarného umění v Praze u prof. Schwaigra. Tvoří figurální malby, podobizny, se zálibou zobrazuje lokomotivy a ruch nádraží.
Signováno vpravo dole, na zadní straně autorský štítek, originál, znalecký posudek
Technika: Olej na kartonu
Výška: 99 cm, šířka: 120 cm, rámování: 117 x 137 cm
Konec aukce: 21.06.2020 18:22
Dosažená cena: 124 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (75)