10. Lokomotiva - velký formát

Autor: Vilém Kreibich

Narozen 6. 1. 1884 ve Zdicích a zemřel 27. 11. 1955 v Praze. Malíř v Praze, žák akademie výtvarného umění v Praze u prof. Schwaigra. Tvoří figurální malby, podobizny, se zálibou zobrazuje lokomotivy a ruch nádraží.
Signováno vpravo dole, na zadní straně autorský štítek, originál, znalecký posudek
Technika: Olej na kartonu
Výška: 99 cm, šířka: 120 cm, rámování: 117 x 137 cm

Konec aukce: 21.06.2020 18:22

Dosažená cena: 124 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (75)

48 000 Kč20.6.2020 22:48:39
47 500 Kč20.6.2020 22:48:34 (limit 20.6.2020 20:40:56)
47 000 Kč20.6.2020 22:48:34
46 500 Kč20.6.2020 22:48:30 (limit 20.6.2020 20:40:56)
46 000 Kč20.6.2020 22:48:29
45 500 Kč20.6.2020 20:40:36
45 000 Kč20.6.2020 13:38:02
44 500 Kč20.6.2020 12:32:00
44 000 Kč19.6.2020 16:23:06
43 500 Kč12.6.2020 19:41:27
43 000 Kč10.6.2020 20:01:23
42 500 Kč8.6.2020 17:31:51
42 000 Kč8.6.2020 17:31:48 (limit 28.5.2020 21:35:54)
41 500 Kč8.6.2020 17:31:48
41 000 Kč8.6.2020 17:31:44 (limit 28.5.2020 21:35:54)