59. Kompletní servis - Slavkov

Autor: Slavkov

Kategorie: Porcelán

Čajový servis značený vtlačovanou značkou S. Slavkov. Kompletní, bez prasklina a jiného poškozeni. Servis je z první poloviny 19.století.
Technika: Servis
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.05.2020 19:02

Dosažená cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (23)

7 500 Kč10.5.2020 18:57:51
7 200 Kč6.5.2020 16:47:11
6 900 Kč5.5.2020 18:12:06
6 600 Kč4.5.2020 23:47:36
6 300 Kč3.5.2020 00:31:29
6 200 Kč3.5.2020 00:31:29 (limit 27.4.2020 21:49:32)
6 000 Kč3.5.2020 00:31:20 (limit 27.4.2020 21:49:32)
5 700 Kč3.5.2020 00:31:20
5 400 Kč1.5.2020 12:24:47 (limit 27.4.2020 21:49:32)
5 100 Kč1.5.2020 12:24:47
4 900 Kč1.5.2020 12:24:44 (limit 27.4.2020 21:49:32)
4 700 Kč1.5.2020 12:24:44
4 500 Kč30.4.2020 23:00:34 (limit 27.4.2020 21:49:32)
4 300 Kč30.4.2020 23:00:34
4 100 Kč30.4.2020 23:00:31 (limit 27.4.2020 21:49:32)