Čajový servis značený vtlačovanou značkou S. Slavkov. Kompletní, bez prasklina a jiného poškozeni. Servis je z první poloviny 19.století.
Technika: Servis
Signatura: signováno
Konec aukce: 10.05.2020 19:02
Dosažená cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (23)