9. Růžička v ruce

Autor: Emil Filla
(1882)

V původní dobové adjustaci.
Technika: Suchá jehla
Výška: 16 cm, šířka: 10 cm, rámování: 32 x 23 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.02.2024 19:08

Dosažená cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (24)

3 500 Kč16.1.2024 21:09:53 (limit 16.1.2024 17:43:34)
3 300 Kč16.1.2024 21:09:53
3 100 Kč16.1.2024 21:09:48 (limit 16.1.2024 17:43:34)
2 900 Kč16.1.2024 21:09:48
2 700 Kč16.1.2024 17:43:34 (limit 16.1.2024 17:43:34)
2 500 Kč16.1.2024 09:49:53
2 300 Kč16.1.2024 08:45:17
2 100 Kč16.1.2024 07:10:23
1 900 Kč15.1.2024 19:37:52