V původní dobové adjustaci.
Technika: Suchá jehla
Výška: 16 cm, šířka: 10 cm, rámování: 32 x 23 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.02.2024 19:08
Dosažená cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (24)