16. Pohled do krajiny

Autor: Vít Skála

Technika: Olej sololit
Výška: 56 cm, šířka: 67,5 cm, rámování: 69,5 x 81 cm
Stav: Místy poškozený rám

Konec aukce: 24.04.2023 18:15

Dosažená cena: 6 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (21)

6 200 Kč20.4.2023 14:16:03 (limit 20.4.2023 14:10:33)
6 200 Kč20.4.2023 14:16:03
5 900 Kč20.4.2023 14:16:00 (limit 20.4.2023 14:10:33)
5 600 Kč20.4.2023 14:16:00
5 300 Kč20.4.2023 14:15:57 (limit 20.4.2023 14:10:33)
5 000 Kč20.4.2023 14:15:57
4 800 Kč20.4.2023 14:15:54 (limit 20.4.2023 14:10:33)
4 600 Kč20.4.2023 14:15:54
4 400 Kč20.4.2023 14:15:50 (limit 20.4.2023 14:10:33)
4 200 Kč20.4.2023 14:15:50
4 000 Kč20.4.2023 14:10:23
3 800 Kč8.4.2023 18:12:04
3 600 Kč7.4.2023 19:42:41
3 400 Kč1.4.2023 16:37:46
3 200 Kč25.3.2023 20:23:11