Technika: Olej sololit
Výška: 56 cm, šířka: 67,5 cm, rámování: 69,5 x 81 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 24.04.2023 18:15
Dosažená cena: 6 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč