42. Žně pod zříceninou hradu Trosky

Autor: Vít Skála

Narodil se 18. 1. 1883 v Praze na Vinohradech. Malíř, žák pražské akademie u prof. Pirnera v letech 1899 - 1906. Pochází z malířské rodiny. Je krajinářem a figuralistou.
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 49,5 cm, šířka: 70 cm, rámování: 71 x 92 cm

Konec aukce: 05.04.2021 18:41

Dosažená cena: 7 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (29)

4 100 Kč4.4.2021 17:01:21
3 900 Kč3.4.2021 11:57:02
3 700 Kč15.3.2021 11:21:25
3 500 Kč15.3.2021 10:40:59
3 300 Kč11.3.2021 18:18:28
3 100 Kč11.3.2021 09:06:56
2 900 Kč11.3.2021 07:09:40
2 700 Kč10.3.2021 16:05:40
2 500 Kč7.3.2021 16:31:51
2 300 Kč6.3.2021 21:21:57
2 100 Kč6.3.2021 18:05:41
1 900 Kč6.3.2021 17:51:10
1 700 Kč2.3.2021 21:21:20
1 500 Kč1.3.2021 16:15:23