Technika: Tempera
Výška: 15,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 49 x 55 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.02.2024 20:29
Dosažená cena: 5 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč