38. Zátiší s ananasem

Autor: Pravoslav Kotík

Technika: Olej na kartonu
Výška: 37 cm, šířka: 74,5 cm, rámování: 47,5 xy 82,5 cm

Konec aukce: 10.10.2022 18:54

Dosažená cena: 70 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (129)

16 000 Kč4.10.2022 17:29:00 (limit 3.10.2022 18:37:50)
16 000 Kč4.10.2022 17:29:00
15 500 Kč3.10.2022 18:37:50 (limit 3.10.2022 18:37:50)
15 000 Kč3.10.2022 18:37:50 (limit 3.10.2022 17:57:24)
12 500 Kč3.10.2022 17:57:18
12 000 Kč1.10.2022 17:54:21
11 500 Kč30.9.2022 21:58:34
11 000 Kč30.9.2022 21:58:32 (limit 25.9.2022 19:04:07)
10 600 Kč30.9.2022 21:58:32
10 100 Kč30.9.2022 21:58:31 (limit 25.9.2022 19:04:07)
9 800 Kč30.9.2022 21:58:31
9 500 Kč30.9.2022 21:58:29 (limit 25.9.2022 19:04:07)
9 200 Kč30.9.2022 21:58:29
8 900 Kč30.9.2022 21:58:27 (limit 25.9.2022 19:04:07)
8 600 Kč30.9.2022 21:58:27