Technika: Akvarel
Výška: 26,5 cm, šířka: 19 cm, rámování: 54 x 45 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 18:02
Dosažená cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
| 2 500 Kč | 9.12.2025 14:22:45 |