3. Žena v krajině

Autor: Pravoslav Kotík

Technika: Akvarel
Výška: 26,5 cm, šířka: 19 cm, rámování: 54 x 45 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:02

Dosažená cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

2 500 Kč9.12.2025 14:22:45