219. Dívka v okně

Autor: Pravoslav Kotík

Technika: Akvarel
Výška: 20,5 cm, šířka: 14 cm, rámování: 52 x 43,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 21:38

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 2 500 Kč