Technika: Akvarel
Výška: 14,3 cm, šířka: 10 cm, rámování: 46,5 x 40 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 19:50
Dosažená cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (9)
| 4 100 Kč | 9.12.2025 19:40:01 |
| 3 900 Kč | 9.12.2025 19:26:51 |
| 3 700 Kč | 9.12.2025 19:26:20 |
| 3 500 Kč | 9.12.2025 18:44:31 |
| 3 300 Kč | 9.12.2025 18:43:11 |
| 3 100 Kč | 9.12.2025 18:33:37 |
| 2 900 Kč | 9.12.2025 18:06:45 |
| 2 700 Kč | 9.12.2025 17:55:34 |
| 2 500 Kč | 9.12.2025 13:12:24 |