Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 119 cm, šířka: 96,5 cm, rámování: 138 x 116 cm
Konec aukce: 10.05.2020 19:00
Dosažená cena: 23 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (65)