Signováno vlevo dole, garantujeme pravost a originalitu díla, na vyžádání možnost zajistit znalecký posudek, který si kupujicí hradí předem sám.
Technika: Olej na plátně
Výška: 49,8 cm, šířka: 40 cm, rámování: 64,3 x 54,4 cm
Konec aukce: 21.08.2023 18:16
Dosažená cena: 14 700 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (28)