Signováno vpravo dole, zaskleno.
Výška: 13,5 cm, šířka: 20 cm, rámování: 35 x 39,5 cm
Konec aukce: 21.08.2023 18:59
Dosažená cena: 8 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (26)