Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, nově rámováno
Technika: Kresba
Výška: 41 cm, šířka: 30,5 cm, rámování: 55,5 x 44 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 18.07.2022 21:50
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč